Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

ŻEGNAJ ZIMO – WITAJ WIOSNO” –CZYLI PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W PRZEDSZKOLU KRASNALA HAŁABAŁY

“Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy, przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży. Witały ją: bocian, skowronek i szpaki, witały ją także wszystkie przedszkolaki…” E. Budryk

☀️🌱🌻 Ach! Co to był za dzień ….Słońce świeciło pierwszymi wiosennymi promieniami prosto w okna naszego przedszkola. Po długiej i mroźnej zimie w końcu powitaliśmy wiosne🌱🌻🤗Wszystkie grup razem ze swoimi Paniami zebrały się na jednej sali, gdzie czekał na nich wyjątkowy gość ” Pani Wiosna”, wraz z małymi pomocnikami ,żabką- Marysią i boćkiem- Leonem 🌻Dzieci trzymając w rekach kolorowe chusty, kwiaty z bibuły i gałązki ozdobione wstążkami, tańczyły i śpiewały wiosenne piosenki.Na sali było bardzo kolorowo i radośnie 🌼🏵🌸Niestety ze względu na złą jakość powietrza ,dzisiejsze wydarzenie nie mogło odbyć się na świeżym powietrzu, ale dla naszych przedszkolaków to nie był żaden problem, ponieważ wszyscy bawili się znakomicie. To był bardzo miły i wesoły dzień!!! ☀️☀️☀️

Powrót