Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Uroczystość 11 listopada

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia, na której zgromadziły się wszystkie przedszkolaki, tego dnia odświętnie ubrane. Wszyscy w ogromnym skupieniu obejrzeliśmy przygotowany przez grupę Liski występ o tematyce niepodległościowej i patriotycznej. Pełne wzruszających słów, pięknych piosenek i niezwykłych tańców przedstawienie niewątpliwie pozwoliło dzieciom na poszerzenie wiedzy na temat własnej ojczyzny i zrozumienie znaczenia Święta Niepodległości obchodzonego 11-go listopada.Podczas spotkania wszyscy obecni uroczyście odśpiewali hymn Polski dbając o poprawne zachowanie i postawę. Serdecznie dziękujemy grupie Liski za przygotowanie tej niezwykle ważnej uroczystości.

Powrót