Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Święta majowe w grupie Żabki i Liski

🇵🇱Dzień Flagi w grupie Żabki i Liski🇵🇱🇵🇱Uchwalenie Konstytucji 3 Maja🇵🇱Budzenie u dzieci poczucia tożsamości narodowej oraz więzi z własną Ojczyzną to ważne zadanie.Aby dobrze wychować dzieci w duchu patriotyzmu i wartości wskazane jest, aby już od najmłodszych lat miały możliwość uczestniczenia bezpośrednio, bądź pośrednio w różnych uroczystościach o charakterze patriotycznym.We wszystkich grupach wiekowych realizowano zajęcia o treściach patriotycznych. Dzieci wykonywały rysunki, chorągiewki, malowały godło i flagi, słuchały hymnu. Różnorodne zajęcia rozbudzają w dzieciach poczucie tożsamości narodowej, szacunek dla symboli narodowych, kształtują w nich uczucie miłości i przywiązania do własnego kraju.

Powrót