Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Spotkanie z autorką książek

Dnia 9 maja nasze przedszkole odwiedziła Pani Wioleta Piróg – autorka serii książeczek o przygodach smoka Płomyczka. Podczas spotkania Pani Wioleta przeczytała książkę „Wyjątkowy

smok Płomyczek”, w której poznajemy głównego bohatera serii opowiadań, które przybliżają dzieciom rozumienie niepełnosprawności i odmienności. Przeczytany przez autorkę tekst stał się podstawą do rozmowy na temat potrzeby wzajemnego szacunku i zrozumienia oraz dostrzegania wyjątkowości w nas samych i otaczających nas ludziach bez względu na nasze niedoskonałości.Pani Wioleto serdecznie dziękujemy za spotkanie i z niecierpliwością czekamy na kolejną przygodę smoka Płomyczka🥰

Powrót