Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Spotkanie z autorką “Kici Nici” Aliną Przydatek

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji nasze przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu autorskim z pisarką Aliną Przydatek. Podczas spotkania uczestnicy warsztatów poznali Myszkę Soniulindę oraz Kroliczke Matildę – dwie maskotki-podróżniczki, które są bohaterkami wspaniałej książki dla dzieci pt. „Wieka Księga Kici Nici”

Pani Alinka z wielką otwartością, serdecznością poprowadziła zajęcia, które wzbudziły zaciekawienie i spory entuzjazm w uczestnikach warsztatów. Dzieci mogły dotykać i oglądać wiele rzeczy uszytych własnoręcznie przez panią Alinkę oraz brać czynny udział w przedstawieniu . Na zakończenie spotkania była możliwość zakupienia książeczek z dedykacją dla dziecka i autografem autorki .

Powrót