Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Policjanci z wizytą w przedszkolu

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Przeprowadzili prelekcję na temat bezpieczeństwa, której celem było kształtowanie prawidłowych zachowań oraz postaw wśród przedszkolaków. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się podczas przechodzenia przez jezdnię, omówione zostało umundurowanie Policji i przedmioty potrzebne w pracy Policjanta. Dzieci słuchały funkcjonariuszy z wielką uwagą. Jednak ich największe zainteresowanie wzbudził Hektor – maskotka policjant. Bardzo dziękujemy za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Powrót