Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

“Pocahontas” w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych

W dniu 26.03.2024 przedszkolaki z grupy Misie, Liski, Jeżyki i Sówki wybrali się wraz z opiekunami do Miejskiego Domu Kultury w Łaziskach Górnych na przedstawienie teatralne pt: „Pocahontas”. Spektakl został przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, a był on bajkową adaptacją historii o słynnej indiańskiej księżniczce. Było to kolejne spotkanie, na którym poznawaliśmy zaczarowany świat teatru. Sceniczna adaptacja historii o indiańskiej księżniczce od pierwszej chwili rozbawiła wszystkie dzieci, które żywo reagowali na to co działo się na scenie: klaskali, śpiewali, a także włączali się w dialogi bohaterów, pomagając im w wielu sytuacjach.Wspaniała scenografia i rekwizyty bohaterów w wielu sytuacjach bawiły publiczność i zaskakiwały, jak choćby gadające drzewo. 😊🥰Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia i spotkania ze światem aktorów.Wycieczka została zorganizowana dzięki radzie rodziców, która w ramach prezentu na Zajączka za sponsorowała wyjazd.

Powrót