Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Pierwszy Dzień Wiosny

” Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,witały ją także wszystkie przedszkolaki…”Dzisiejszy dzień w naszym przedszkolu był szczególnie radosny oraz kolorowy. Żegnaliśmy zimę i witaliśmy naszą upragnioną wiosnę. W naszych salach dziś było gwarno, przygotowywaliśmy Marzanny, plakaty oraz świetnie się bawiliśmy. Każdy z nasz mógł podzielić się wiedzą na temat nadchodzącej pory roku. Wybraliśmy się również na wiosenny spacer, by szukać oznak wiosny.Dnia 21 marca przypada również Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, zwany także Dniem Kolorowej Skarpetki. Jego symbolem są skarpetki nie do pary nawiązujące do niedopasowania, z jakim zmagają się osoby z zespołem Downa. Dlatego, też w naszym przedszkolu nie zabrakło niedopasowanych, kolorowych skarpetek.

Powrót