Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W GRUPACH JEŻYKI I LISKI

16 listopada 2021 roku był wyjątkowym dniem dla dzieci z grup Jeżyki i Liski, które w tym roku po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Przez kilka ostatnich tygodni dzieci nabierały odwagi i doświadczenia w prezentowaniu swoich umiejętności na naszej przedszkolnej scenie. I stało się. We wtorkowe przedpołudnie odbyła się wielka uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”. Z powodu pandemii do przedszkola nie mogli przybyć goście: rodzice, dziadkowie i rodzeństwo naszych najmłodszych przedszkolaków. Od połowy września dzieci przygotowywały program artystyczny. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz układy taneczne do utworów muzycznych, których uczyły się w przedszkolu. Wszystkie Przedszkolaki dzielnie stawiły czoła wyzwaniu i odważnie się zaprezentowały. Swoim radosnym występem udowodniły, że zasługują na przyjęcie w poczet społeczności naszego przedszkola. Z wielką dumą i przejęciem recytowały słowa przyrzeczenia, a Pani Dyrektor dokonała pasowania przez dotknięcie ramienia każdego dziecka ogromnym ołówkiem. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i upominek z niespodzianką: małym słodkim co nie co.

Powrót