Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Ogłoszenia dla rodziców


Drodzy Rodzice , w dniu 02.02.2023 tj.czwartek, odbędzie się dla dzieci z przedszkola Bal Karnawałowy z udziałem wodzireja, który poprowadzi różne zabawy, konkursy dla dzieci😊 Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych🦸‍♂️🧚‍♀️🦹


Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 13 grudnia, godzina 16:00 w Przedszkolu  
*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.

*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .

 

 


Drodzy Rodzice , w dniu 02.02.2023 tj.czwartek, odbędzie się dla dzieci z przedszkola Bal Karnawałowy z udziałem wodzireja, który poprowadzi różne zabawy, konkursy dla dzieci😊 Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych🦸‍♂️🧚‍♀️🦹

Zapraszam Was- Babciu, Dziadku do mego przedszkola gdyż jest Wasze święto i taka ma rola, aby Wam zatańczyć, wiersze recytować, w krótkim przedstawieniu serce podarować! 8 lutego, 16:00 godzina nasze przedstawienie w Sołtysówce, obok szkoły się zaczyna. Przyjdźcie koniecznie! Bardzo się cieszymy, że  dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy! Żabki
Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 20 grudnia, godzina 16:00 w Przedszkolu
*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.

* 9 listopada w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia dla dzieci "Dziecięce Impresje"- sztuka dla najmłodszych. Zajęcia będą miały charakter plastyczny, sensoryczny i ogólno rozwojowy, będą trwać ok. 40 min z udziałem farb. Prosimy rodziców o zapewnienie dziecku odpowiedniego ubioru(krótki rękaw, "starszy ubiór), ponieważ rzeczy mogą się zabrudzić. Przedszkole zapewni fartuszki ochronne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne materiały.*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .
*Drodzy Rodzice. W dniu 29.09.2022 o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie z autorka bajek Kici Nici. Poniżej fragment listu od autorki do Państwa . "Drodzy Rodzice z ogromną przyjemnością przeprowadzę spotkania autorskie oraz warsztaty Kici Nici w Przedszkolu.Wspólnie z Państwa dziećmi wyruszę w wykreowany przez siebie świat, który wzrusza, bawi oraz uczy.Jeśli pragną Państwo zatrzymać się z dziećmi na dłużej w mojej bajkowej krainie i poznać bliżej bohaterów niezwykłych przygód zapraszam na moją stronę internetową www.kicinici.pl gdzie czekają bajki i ręcznie wykonane maskotki – bohaterki kiciniciowego świata.Książki Wydawnictwa Kici Nici z możliwością dedykacji dla dziecka i autografem autorki będzie można nabyć w dniu spotkania.Pragnę Państwu życzyć radości i dużo zdrowia. Autorka bajek Kici Nici, Alina Przydatek"
 


Drodzy Rodzice , w dniu 02.02.2023 tj.czwartek, odbędzie się dla dzieci z przedszkola Bal Karnawałowy z udziałem wodzireja, który poprowadzi różne zabawy, konkursy dla dzieci😊 Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych🦸‍♂️🧚‍♀️🦹


Zapraszam Was- Babciu, Dziadku do mego przedszkola gdyż jest Wasze święto i taka ma rola, aby Wam zatańczyć, wiersze recytować, w krótkim przedstawieniu serce podarować! 11 stycznia, 16:00 godzina nasze przedstawienie w Sołtysówce, obok szkoły się zaczyna. Przyjdźcie koniecznie! Bardzo się cieszymy, że  dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy! Liski
Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 15 grudnia, godzina 16:00 w Przedszkolu  
*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.

*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .


Drodzy Rodzice , w dniu 02.02.2023 tj.czwartek, odbędzie się dla dzieci z przedszkola Bal Karnawałowy z udziałem wodzireja, który poprowadzi różne zabawy, konkursy dla dzieci😊 Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych🦸‍♂️🧚‍♀️🦹


Zapraszam Was- Babciu, Dziadku do mego przedszkola gdyż jest Wasze święto i taka ma rola, aby Wam zatańczyć, wiersze recytować, w krótkim przedstawieniu serce podarować! 3 lutego, 16:00 godzina nasze przedstawienie w Sołtysówce, obok szkoły się zaczyna. Przyjdźcie koniecznie! Bardzo się cieszymy, że  dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy! Sówki
Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 19 grudnia, godzina 16:30 w Przedszkolu  
*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.

* 9 listopada w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia dla dzieci "Dziecięce Impresje"- sztuka dla najmłodszych. Zajęcia będą miały charakter plastyczny, sensoryczny i ogólno rozwojowy, będą trwać ok. 40 min z udziałem farb. Prosimy rodziców o zapewnienie dziecku odpowiedniego ubioru(krótki rękaw, "starszy ubiór), ponieważ rzeczy mogą się zabrudzić. Przedszkole zapewni fartuszki ochronne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne materiały.

*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć . *Drodzy Rodzice. W dniu 29.09.2022 o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie z autorka bajek Kici Nici. Poniżej fragment listu od autorki do Państwa . "Drodzy Rodzice z ogromną przyjemnością przeprowadzę spotkania autorskie oraz warsztaty Kici Nici w Przedszkolu.Wspólnie z Państwa dziećmi wyruszę w wykreowany przez siebie świat, który wzrusza, bawi oraz uczy.Jeśli pragną Państwo zatrzymać się z dziećmi na dłużej w mojej bajkowej krainie i poznać bliżej bohaterów niezwykłych przygód zapraszam na moją stronę internetową www.kicinici.pl gdzie czekają bajki i ręcznie wykonane maskotki – bohaterki kiciniciowego świata.Książki Wydawnictwa Kici Nici z możliwością dedykacji dla dziecka i autografem autorki będzie można nabyć w dniu spotkania.Pragnę Państwu życzyć radości i dużo zdrowia. Autorka bajek Kici Nici, Alina Przydatek"


Drodzy Rodzice , w dniu 02.02.2023 tj.czwartek, odbędzie się dla dzieci z przedszkola Bal Karnawałowy z udziałem wodzireja, który poprowadzi różne zabawy, konkursy dla dzieci😊 Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych🦸‍♂️🧚‍♀️🦹

Zapraszam Was- Babciu, Dziadku do mego przedszkola gdyż jest Wasze święto i taka ma rola, aby Wam zatańczyć, wiersze recytować, w krótkim przedstawieniu serce podarować! 17 lutego, 16:00 godzina nasze przedstawienie w Sołtysówce, obok szkoły się zaczyna. Przyjdźcie koniecznie! Bardzo się cieszymy, że  dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy! Jeżyki
Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 14 grudnia, godzina 16:00 w Przedszkolu
*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.

* 9 listopada w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia dla dzieci "Dziecięce Impresje"- sztuka dla najmłodszych. Zajęcia będą miały charakter plastyczny, sensoryczny i ogólno rozwojowy, będą trwać ok. 40 min z udziałem farb. Prosimy rodziców o zapewnienie dziecku odpowiedniego ubioru(krótki rękaw, "starszy ubiór), ponieważ rzeczy mogą się zabrudzić. Przedszkole zapewni fartuszki ochronne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne materiały.

*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .