Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Ogłoszenia dla rodziców

*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .

*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć . *Drodzy Rodzice. W dniu 29.09.2022 o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie z autorka bajek Kici Nici. Poniżej fragment listu od autorki do Państwa . "Drodzy Rodzice z ogromną przyjemnością przeprowadzę spotkania autorskie oraz warsztaty Kici Nici w Przedszkolu.Wspólnie z Państwa dziećmi wyruszę w wykreowany przez siebie świat, który wzrusza, bawi oraz uczy.Jeśli pragną Państwo zatrzymać się z dziećmi na dłużej w mojej bajkowej krainie i poznać bliżej bohaterów niezwykłych przygód zapraszam na moją stronę internetową www.kicinici.pl gdzie czekają bajki i ręcznie wykonane maskotki – bohaterki kiciniciowego świata.Książki Wydawnictwa Kici Nici z możliwością dedykacji dla dziecka i autografem autorki będzie można nabyć w dniu spotkania.Pragnę Państwu życzyć radości i dużo zdrowia. Autorka bajek Kici Nici, Alina Przydatek"


*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.

* 9 listopada w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia dla dzieci "Dziecięce Impresje"- sztuka dla najmłodszych. Zajęcia będą miały charakter plastyczny, sensoryczny i ogólno rozwojowy, będą trwać ok. 40 min z udziałem farb. Prosimy rodziców o zapewnienie dziecku odpowiedniego ubioru(krótki rękaw, "starszy ubiór), ponieważ rzeczy mogą się zabrudzić. Przedszkole zapewni fartuszki ochronne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne materiały.*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .
*Drodzy Rodzice. W dniu 29.09.2022 o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie z autorka bajek Kici Nici. Poniżej fragment listu od autorki do Państwa . "Drodzy Rodzice z ogromną przyjemnością przeprowadzę spotkania autorskie oraz warsztaty Kici Nici w Przedszkolu.Wspólnie z Państwa dziećmi wyruszę w wykreowany przez siebie świat, który wzrusza, bawi oraz uczy.Jeśli pragną Państwo zatrzymać się z dziećmi na dłużej w mojej bajkowej krainie i poznać bliżej bohaterów niezwykłych przygód zapraszam na moją stronę internetową www.kicinici.pl gdzie czekają bajki i ręcznie wykonane maskotki – bohaterki kiciniciowego świata.Książki Wydawnictwa Kici Nici z możliwością dedykacji dla dziecka i autografem autorki będzie można nabyć w dniu spotkania.Pragnę Państwu życzyć radości i dużo zdrowia. Autorka bajek Kici Nici, Alina Przydatek"
 

*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .

*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.* 9 listopada w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia dla dzieci "Dziecięce Impresje"- sztuka dla najmłodszych. Zajęcia będą miały charakter plastyczny, sensoryczny i ogólno rozwojowy, będą trwać ok. 40 min z udziałem farb. Prosimy rodziców o zapewnienie dziecku odpowiedniego ubioru(krótki rękaw, "starszy ubiór), ponieważ rzeczy mogą się zabrudzić. Przedszkole zapewni fartuszki ochronne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne materiały.

*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć . *Drodzy Rodzice. W dniu 29.09.2022 o godz. 9:30 odbędzie się spotkanie z autorka bajek Kici Nici. Poniżej fragment listu od autorki do Państwa . "Drodzy Rodzice z ogromną przyjemnością przeprowadzę spotkania autorskie oraz warsztaty Kici Nici w Przedszkolu.Wspólnie z Państwa dziećmi wyruszę w wykreowany przez siebie świat, który wzrusza, bawi oraz uczy.Jeśli pragną Państwo zatrzymać się z dziećmi na dłużej w mojej bajkowej krainie i poznać bliżej bohaterów niezwykłych przygód zapraszam na moją stronę internetową www.kicinici.pl gdzie czekają bajki i ręcznie wykonane maskotki – bohaterki kiciniciowego świata.Książki Wydawnictwa Kici Nici z możliwością dedykacji dla dziecka i autografem autorki będzie można nabyć w dniu spotkania.Pragnę Państwu życzyć radości i dużo zdrowia. Autorka bajek Kici Nici, Alina Przydatek"

*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.* 9 listopada w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia dla dzieci "Dziecięce Impresje"- sztuka dla najmłodszych. Zajęcia będą miały charakter plastyczny, sensoryczny i ogólno rozwojowy, będą trwać ok. 40 min z udziałem farb. Prosimy rodziców o zapewnienie dziecku odpowiedniego ubioru(krótki rękaw, "starszy ubiór), ponieważ rzeczy mogą się zabrudzić. Przedszkole zapewni fartuszki ochronne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne materiały.

*Drodzy Rodzice. W dniu 30.09.2022 odbędą się w przedszkolu warsztaty z drukarką 3D. Organizatorzy będą również wykonywać niezobowiązująco sesje jesienną. Jeśli spodobają się Państwu zdjęcia będzie możliwość ich zakupu. Zaznaczamy, iż udział dziecka w sesji fotograficznej nie jest jednoznaczny z koniecznością zakupu zdjęć .