Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Pasowanie na Przedszkolaka grupa Zajączki

“Uroczystość to szczególna, wszyscy małą tremę mają.Dziś maluszki na tej scenie pasowanie otrzymają.”Dnia 27.10.2023 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy Zajączki. Maluchy po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności na naszej, przedszkolnej scenie. Wszystkie dzieci wykazały się godną podziwu odwagą i zachwycającym zaangażowaniem. Po niezwykle wzruszającym występie artystycznym dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a następnie każdy maluch został przez Panią Dyrektor uroczyście pasowany na przedszkolaka. W wydarzeniu tym uczestniczyli również rodzice oraz rodzeństwo naszych maluchów, dla których było to równie ważne wydarzenie. Serdecznie dziękujemy rodzicom za obecność, wsparcie i pomoc w organizacji tej uroczystości, a wszystkim maluchom życzymy wielu wspaniałych, przedszkolnych przygód.

Powrót