Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Nowy Rok Przedszkolny – Czas Start :)

Szanowni Rodzice🤗🌞

1 września – już jutro😊 rozpoczynamy nowy rok przedszkolny. 🏫 Pierwszy dzień po wakacjach to czas pełen emocji zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dla większości to kolejny rok przygody , a dla niektórych, to pierwsze dni adaptacji, nowe znajomości, nowe przygody. Pierwsze dni będą dla dziecka i Rodzica pełne emocji, będzie wiele uczuć, niekoniecznie wygodnych. Może być płacz i żal, jednak najważniejsze jest ZAUFANIE do naszej kadry, która sprawi , ze przedszkole będzie dla dziecka drugim domem .

‼️AKCJA ADAPTACJA‼️ Drodzy Rodzice nowo przyjętych Przedszkolaków!Zapraszamy do skorzystania z naszych rad, które pomogą Wam i Waszym dzieciom łagodnie wejść w proces zaprzyjaźniania się z naszym Przedszkolem.Znajdziecie tu Państwo informacje,które ułatwią start Przedszkolaka w nowe środowisko.

Powrót