Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Nowe Przedszkole Krasnala Hałabały – Dzień otwarty dla dzieci i rodziców

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Nasze Nowe przedszkole podczas Dnia Otwartego, ktory odbył się 23 września🥰 To był niezwykły dzień pełen uśmiechów i radości.❤️ Podczas tego wydarzenia dzieci wraz z rodzicami mieli okazję zwiedzić cudowne, długo wyczekiwane przedszkole, z nowoczesnymi salami, przestronną w pełni wyposażoną kuchnią i pięknym placem zabaw. Do tego poznać naszą wspaniałą kadrę oraz wziąć udział w różnorodnych zabawach.Chcielibyśmy także serdecznie podziękować naszym gościom honorowym, w tym Panu burmistrzowi Stanisławowi Piechula, Panu burmistrzowi Mateuszowi Handel, Panu sołtysowi Kazimierzowi Pruszydło, Pani naczelnik wydziału oświaty Jarosławie Bizoń i innym ważnym osobom, które uczestniczyły w naszym Dniu Otwartym. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było jeszcze bardziej wyjątkowe i uroczyste. Cieszymy się, że mieliśmy okazję podzielić się z Wami naszą pasją i zaangażowaniem w edukację przedszkolną. Dzięki Waszej obecności czujemy się docenieni i wspierani.❤️🥰Nie zapominamy również o podziękowaniach dla Pana Marcina Nowak za uwiecznienie tego wyjątkowego dnia na zdjęciach. Jego praca pozwoli nam zachować piękne wspomnienia z tego wydarzenia i podzielić się nimi z naszymi społecznościami.Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i wsparcie! 🏫📸🤝

Powrót