Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Magik w przedszkolu

Ze swoim niezwykłym, tajemniczym programem wystąpił dziś w Naszym Przedszkolu prawdziwy magik – iluzjonista. Zabrał nas na moment do świata czarów i magii.Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Wielu śmiałków na moment zamieniało się w Magików i wspólnie z Mistrzem wykonywali niesamowite sztuczki.Podczas jego występów w naszych głowach kłębiły się różne pytania, jednak najczęściej powtarzane: Jak to możliwe? – powtarzały dzieci wielokrotnie . Za te niezwykłe przeżycia wszystkie przedszkolaki nagrodziły czarodzieja głośnymi brawami.Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim wiele satysfakcji, humoru i radości. Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili.😊🧙‍♀️Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców, za ufundowanie pokazu❤️

Powrót