Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Konkurs Kolęd i Pastorałek w Miejskiej Bibliotece w Mikołowie

Dnia 11 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mikołowie odbył się „Konkurs kolęd i pastorałek” zorganizowany przez Przedszkole nr 1. Również nasze przedszkolaki wzięły w nim udział i wykazując się niezwykłą odwagą zaprezentowały swoje umiejętności przed zgromadzoną w bibliotece publicznością i zaproszonym przez organizatorów jury. W kategorii „soliści” I miejsce zdobyła Helena z grupy Biedronki ☺️W kategorii „zespół”:- I miejsce zdobyły: Zuzia, Iga, Marysia i Hania z grupy Biedronki😉– II miejsce zdobyli: Szczepan, Nadia, Martyna i Kaja z grupy Biedronki☺️– III miejsce zdobyły:Karolina i Weronika z grupy Żabki☺️ Pragniemy bardzo podziękować wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie za ich zaangażowanie i odwagę i jednocześnie pogratulować sukcesu 🥰Dziękujemy również rodzicom naszych milusińskich za okazane wsparcie i obecność podczas występów.

Powrót