Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Kolorowy Dzień Sportu

Kolorowo na sportowo! 🎉 Pod takim hasłem odbył się nasz wyjątkowy Dzień Sportu.⚽️🥅 To był dzień pełen radości, zabawy i wspólnego śmiechu😊. Uczestnicy mieli okazję spróbować swoich sił na torze przeszkód, który dostarczył wielu emocji i sportowych wyzwań. Każdy, kto odważył się go pokonać, mógł poczuć smak prawdziwej satysfakcji a w nagrodę otrzymał dyplom.🥇🥈🥉Jednak największą atrakcją tego dnia były dmuchańce, które sprawiły dzieciom ogromną radość.🥰 Te wspaniałe konstrukcje zawdzięczamy Radzie Rodziców oraz Pani Janik z grupy Misie. Dzieci bawiły się na nich z niesłabnącym entuzjazmem, skacząc, zjeżdżając i śmiejąc się do rozpuku.🤗C hcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za tę fantastyczną niespodziankę. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Seweryna Jochemczaka, dzięki któremu mieliśmy możliwość cieszyć się tymi dmuchańcami. To dzięki jego wsparciu nasz Dzień Sportu stał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego dnia. Wasze zaangażowanie i wsparcie sprawiły, że mogliśmy wspólnie przeżyć niezapomniane chwile pełne radości i sportowej rywalizacji. 👏👏👏

Powrót