Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Kobieta na Medal – TRÓJSTYK 2024

Szykuje się znowu nie lada gratka dla miłośników nordic walking​ 🚶‍♀️🚶‍♂️,​ biegania🏃🏃‍♀️ i rowerów 🚴‍♀️🚴‍♂️!🟣 W tym roku także coś EXSTRA dla dzieci.👉Już po raz czwarty łączymy siły w aktywności fizycznej i w pomaganiu. Po raz kolejny wspólnie z 3 gminami: Mikołów – Łaziska Górne – Gmina Wyry TRÓJSTYK – Kobieta na Medal 2024🗓15 czerwca 2024 r. o godz. 10.00 trzy prężne ekipy wystartują z trzech sąsiadujących gmin: Łazisk Górnych​,​ Mikołowa i Wyr.🔹️ FINAŁ tego sportowego wyzwania będzie miał miejsce na Wierzysku koło kapliczki świętego Jana​,​ gdzie na uczestników czekał będzie pamiątkowy medal​,​ pyszne ciacho​,​ napoje oraz dla spragnionych jeszcze większej dawki aktywności … 🟣 Dodatkowe atrakcje:▪️ stretching▪️ ZUMBA▪️ Dla DZIECI powstanie specjalna strefa​,​ a w niej:* leśno – survivalowe atrakcje z „Wyzwania Izy i Bielana” i Decathlon* gry i zabawy ruchowe z Mirabel* letnia czytelnia z Miejską Biblioteką Publiczną z Łazisk Górnych🚺 W tym roku bohaterką wydarzenia i KOBIETĄ NA MEDAL jest Patrycja Wolińska – 37 – letnia łaziszczanka​,​ która po poważnym wypadku samochodowym długo walczyła o życie przebywając w śpiączce. Obecnie potrzebuje opieki lekarskiej​,​ jak i intensywnej rehabilitacji usprawniającej. Kosztorys rehabilitacji przeszedł najśmielsze oczekiwania rodziny​,​ a rehabilitacja na NFZ jest zbyt odległa​,​ aby czekać​,​ aż czas przeleci przez palce.🟣PROGRAM:▶️ START bieg + Nordic Walking : odbywa się jednocześnie w 3 miejscach o godz.10.00:• Mikołów: Plac Harcerski• Łaziska Górne: parking przy ORS „Żabka”​,​ ul. Sportowa 1• Gmina Wyry: parking przy Szkole Podstawowej w Wyrach​,​ ul. Puszkina 10▶️ START rajd rowerowy:• godz.10.00 Mikołów Plac Harcerski• godz.10.30 Wyry parking przy cmentarzu na ul. Dwór• godz.10.45 Łaziska Średnie ( plac szkolny SP 6 )🟣 META: Meta dla wszystkich aktywności usytuowana jest na Wierzysku​,​ w okolicy kapliczki św. Jana​,​ gdzie uczestnicy spotykają się docierając z trzech kierunków.🔹️ Każdy uczestnik może dowolną trasą dotrzeć na metę. Kto zdecyduje się trasę przebyć w grupie dystanse są następujące: 🟣DYSTANSE🟣▶️ START MIKOŁÓW:- bieg ok 3 km lub 5 km- marsz: ok 3 km lub 5 km- rower: ok 11 km▶️ START ŁAZISKA GÓRNE:- bieg ok 3​,​5 km lub 5​,​5 km- marsz: ok 3​,​5 lub 5​,​5 km- rower: ok. 3 km▶️ START WYRY:- bieg ok. 3 lub 5 km- marsz: ok. 3 lub 5 km- rower – ok.7 kmO długości trasy (bieg i marsz) Uczestnik decyduje indywidualnie w trakcie Imprezy (dłuższy dystans to pokonanie dodatkowej „pętli” po minięciu linii mety).🔹️ SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy​,​ a warunkiem otrzymania medalu i pakietu startowego jest zakup cegiełki w wys. min. 30 zł na konto Fundacji VotumFundacja Votum​,​ul. Wyścigowa 56 i53-012 Wrocław32 1500 1067 1210 6008 3182 0000 tytuł: Patrycja WolińskaDla wpłat zza granicy użyj kodu Swift WBKPPLPP🔹️ Zakup cegiełki w wys. min. 30 zł upoważnia do odbioru medalu na mecie oraz poczęstunku (ciasto i napój).👉 ZGŁOSZENIA:https://go.decathlon.pl/…/6643672d-334d-4033-96d6…Zgłoszenia przyjmowane są do 13.06.2024 do godz. 24.00.Po tym terminie możliwy jest udział​,​ jednak z zapisem osobistym w dniu imprezyINTEGRUJEMY SIĘ – POMAGAMY👉 Szczegółowy REGULAMIN dostępny na stronie organizatorów:MOSiR Mikołów​,​ MOSiR Łaziska Górne

Powrót