Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Jasełka w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. Jak co roku w grudniu w naszym przedszkolu odbyły się jasełka we wszystkich grupach wiekowych. Na przedstawienie zaproszono rodziców występujących przedszkolaków. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem wszystkich występów. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie,wokalne i taneczne. Rodzice nie kryli wzruszenia i dumy z swoich pociech. Na zakończenie mali artyści wręczyli zaproszonym gościom mały upominek, życząc WESOŁYCH ŚWIĄT! 🎄🎁🤗a następnie odbyło się świętowanie przy wspólnym stole.

Ps. Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku ❤️Doceniamy Państwa zaangażowanie 🤗

Powrót