Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

II Charytatywny Bieg w Piżamach

W naszym przedszkolu odbył się II Charytatywny Bieg w Piżamach na znak solidarności z dziećmi chorymi onkologiczne. To był dzień pełen emocji, sportu, zabawy oraz rozmów na temat profilaktyki zdrowia. W trakcie wydarzenia zbierano pieniążki dla Fundacji Gdy Liczy się Czas, która wspiera małych pacjentów oraz ich rodziców w trakcie i po chorobie nowotworowej. Już wkrótce ogłosimy ile zebraliśmy pieniążków, które zasilą konto fundacji. Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować wszystkim za tak fantastyczny dzień i życzyć każdemu duuuużo zdrowia, bo to najcenniejszy dar jaki można otrzymać od losu. ❤️Mamy nadzieję, że dobroczynna akcja w jakikolwiek sposób pomoże dzieciom z oddziałów onkologicznych, aby na ich twarzach pojawił się uśmiech. 🥰😊🤗

Powrót