Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Dzień Przedszkolaka oraz Pasowanie na Przedszkolaka-dzieci starsze

Dziś był wspaniały dzień dla każdego dziecka – świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka🎉. Były śpiewy, tańce, różne gry i zabawy, bańki mydlane, słodki poczęstunek oraz pełno radości.🥰 Bawiliśmy się przy największych przebojach dla dzieci i zabawach integracyjnych. Dodatkowo każde dziecko otrzymało prezencik i medal dla Super Przedszkolaka.🙋‍♀️🙋Tego dnia odbyło się także pasowanie na przedszkolaka dzieci starszych👩‍🎓👨‍🎓 . Symbolem przyjęcia w poczet przedszkolaków było dotknięcie ogromnym ołowiem ramienia dziecka przez panią dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń, który na długo pozostanie w pamięci dzieci.😊

Powrót