Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Dzień Owoców i Warzyw

Dnia 31.10.2023 roku dzieci z grupy Zajączki i Misie uczestniczyły w spotkaniu z Panią, która na co dzień pracuje w warzywniaku. Podczas wizyty dzieci poznały bliżej pracę naszego gościa oraz specyfikę miejsca, jakim jest warzywniak. Przedszkolaki przypomniały sobie również nazwy poszczególnych owoców i warzyw oraz korzyści wynikające z ich systematycznego jedzenia. Dzieci uczestniczyły również w przygotowanym przez „Panią z warzywniaka” poczęstunku.Spotkanie zorganizowane zostało dzięki zaangażowaniu Pani Ani – mamy jednego z Zajączków i Pani Patrycji – mamy przedszkolaka z grupy Misie, które uczestniczy w licytacji charytatywnej. Serdecznie dziękujemy🥰

Powrót