Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Dzień otwarty w przedszkolu

30 sierpnia w naszym przedszkolu odbył się dzień otwarty, na który zaproszeni zostali rodzice wraz z dziećmi, które od 1 września rozpoczną przygodę z Przedszkolem nr 6 im. Krasnala Hałabały. Na początku goście zostali serdecznie przywitani przez Panią dyrektor oraz nauczycieli. Następnie wszyscy uczestnicy wzięli udział w zabawach muzyczno- ruchowych. Kolejnym etapem było zwiedzanie przedszkola, oraz zabawy swobodne na dywanie. Na zakończenie dzieci udały się na plac zabaw , gdzie mogli skorzystań z urządzeń i się pobawić w piasku. Wszystkie dzieci z uśmiechem na twarzy opuściły nasze przedszkole z utęsknieniem czekając na pierwszy dzień wrzenia.

Powrót