Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Dzień Kubusia Puchatka

Niedawno w naszym przedszkolu mieliśmy niezwykłą okazję świętować urodziny Kubusia Puchatka 🎉🐻Nasze przedszkolaki spędziły dzień pełen radości i zabawy, a także ciekawych wyzwań. Dzieci wzięły udział w poszukiwaniu po śladach zagadek i zadań do rozwiązania, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję.🕵️‍♂️🧩 Nagrodą była degustacja przez dzieci miodu, który Kubuś Puchatek uwielbia.🍯🐻Ale to nie koniec! Następnie wspólnie zobaczyliśmy bajkę o przygodach Kubusia Puchatka, która wciągnęła dzieci w magiczny świat Stumilowego Lasu. 📺🌳Na zakończenie każde dziecko otrzymało zdrowy mus z wizerunkiem Kubusia! To był dzień pełen uśmiechu, nauki, przygody i niezapomnianych chwil spędzonych w towarzystwie Kubusia Puchatka i jego przyjaciół!🥳🎈

Powrót