Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Dzień Kobiet w przedszkolu

„Dzień Kobiet! Dzień Kobiet!Niech każdy się dowie,że dzisiaj święto dziewczynek…”🥰🌹8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. W każdej grupie działo się coś specjalnego. Były życzenia, kwiaty, wspólna zabawa,mini SPA oraz wybory Miss. Nie zabrakło niespodzianek i serdeczności.Mali Panowie tego dnia byli niezwykle czarujący. Sprawili, że na dziewczęcych buziach uśmiech gościł aż do samego końca.🌹😊Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.🌹🥰

Powrót