Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie Misi i Lisków

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. To wspaniała okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa.

W dniach 04.01.23 oraz  11.0.23 w sołtysówce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały swoim Kochanym Babciom i Dziadkom przedstawienie Jasełkowe oraz wierszyki i piosenki. Złożyły również gorące życzenia i wręczyły przygotowane upominki. Babcie i Dziadkowie z nieukrywanym zachwytem podziwiali swoje wnuczęta występujące na scenie specjalnie dla nich. Nie kryli również wzruszenia i za występ swoje wnuczki i wnuków nagrodzili gromkimi brawami. Na koniec, wszyscy dzielili się wrażeniami przy słodkim poczęstunku. 

Powrót