Walentynki ❤ ❤ ❤

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

Dzisiejszy dzień 14.02.2023 był dla Naszego przedszkola prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, był taniec z balonami oraz zabawy z chusta. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. W naszym przedszkolu w tym dniu była również Poczta Walentynkowa dzieci rozdawały sobie Walentynki które wcześniej przygotowały. Na koniec tego czerwonego dnia dzieci otrzymały walentynkę: pysznego lizaka, lub inny słodki poczęstunek i balonika. Dzień Walentynkowy z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.