Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały w Mikołowie.

Slide Przedszkole nr 6 im. Krasnala Hałabały
w Mikołowie

SPEKTAKL „JAK RUMCAJS CYPISKA URATOWAŁ”

Dnia 17.11.2022 roku dzieci z Naszego przedszkola udały się do Miejskiego Domu Kultury w Mikołowie na spektakl pt. ”Jak Rumcajs Cypiska uratował” wystawiany przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza. Nasze Przedszkolaki zostały zabrane na ekscytującą wycieczkę w głąb niesamowitego Rzaholeckiego Lasu. Celem tej wyprawy było odnalezienie Cypiska oraz rozprawienie się ze złem czającym się w głębi tego boru.Przedstawienie niosło ze sobą bardzo cenne przesłanie stawiające na pierwszym miejscu takie wartość, jak dobroć, sprawiedliwość, lojalność, rodzina oraz poszanowanie godności ludzkiej jak i otaczającej przyrody. Dzieci miały również możliwość zobaczenia wystawy obrazów z okazji jubileuszu 30-lecia Impresji Mikołowskich, związanych z naszym miastem.

Powrót