Ogłoszenia dla rodziców

Drodzy Rodzice , w dniu 02.02.2023 tj.czwartek, odbędzie się dla dzieci z przedszkola Bal Karnawałowy z udziałem wodzireja, który poprowadzi różne zabawy, konkursy dla dzieci😊 Prosimy rodziców o przygotowanie strojów karnawałowych🦸‍♂️🧚‍♀️🦹

Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 13 grudnia, godzina 16:00 w Przedszkolu
*Drodzy Rodzice Zbliża się kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości, z tej okazji 10 listopada odbędzie się w naszym przedszkolu uroczyste odśpiewanie hymnu w ramach akcji "Niepodległa do hymnu". Pragniemy również przeprowadzić "Pokaz mody patriotycznej", dlatego bardzo proszę (oczywiście w miarę możliwości) o przygotowanie dzieciom strojów biało - czerwonych, ludowych, takich , które będą odwoływać się do naszych Polskich barw i tradycji.

Zapraszam Was- Babciu, Dziadku do mego przedszkola gdyż jest Wasze święto i taka ma rola, aby Wam zatańczyć, wiersze recytować, w krótkim przedstawieniu serce podarować! 8 lutego, 16:00 godzina nasze przedstawienie w Sołtysówce, obok szkoły się zaczyna. Przyjdźcie koniecznie! Bardzo się cieszymy, że  dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy! Żabki
Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 20 grudnia, godzina 16:00 w Przedszkolu

* 9 listopada w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia dla dzieci "Dziecięce Impresje"- sztuka dla najmłodszych. Zajęcia będą miały charakter plastyczny, sensoryczny i ogólno rozwojowy, będą trwać ok. 40 min z udziałem farb. Prosimy rodziców o zapewnienie dziecku odpowiedniego ubioru(krótki rękaw, "starszy ubiór), ponieważ rzeczy mogą się zabrudzić. Przedszkole zapewni fartuszki ochronne. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne materiały.

Zapraszam Was- Babciu, Dziadku do mego przedszkola gdyż jest Wasze święto i taka ma rola, aby Wam zatańczyć, wiersze recytować, w krótkim przedstawieniu serce podarować! 11 stycznia, 16:00 godzina nasze przedstawienie w Sołtysówce, obok szkoły się zaczyna. Przyjdźcie koniecznie! Bardzo się cieszymy, że  dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy! Liski
Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 15 grudnia, godzina 16:00 w Przedszkolu

Zapraszam Was- Babciu, Dziadku do mego przedszkola gdyż jest Wasze święto i taka ma rola, aby Wam zatańczyć, wiersze recytować, w krótkim przedstawieniu serce podarować! 3 lutego, 16:00 godzina nasze przedstawienie w Sołtysówce, obok szkoły się zaczyna. Przyjdźcie koniecznie! Bardzo się cieszymy, że  dla Was w prezencie ślicznie wystąpimy! Sówki
Drodzy Rodzice Chcemy z Wami się pobawić i historię Wam przedstawić, która wszystkim Wam opowie coś, co się nie mieści w głowie, będą cuda, będą dziwy, będzie wspólny czas szczęśliwy, jest kurtyna, są krzesełka zapraszamy na Jasełka! 19 grudnia, godzina 16:30 w Przedszkolu